parallax background

Dijital Pazarlama


Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir.
Dijital pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen isimdir. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir.

Dijital pazarlamayı önemsemeyen bütçe ayırmayan büyük ve orta ölçekli işletmeler satış konusunda rekabette pazardaki rakiplerine göre daha geri plana düşebilir. Bu bağlamda sizlere dijital pazarlama ve dijital kanallar aracılığıyla kendinizi gösterip, markanızı tanıtabileceğiniz, satışlarınızı arttırabileceğiniz, müşterilerinizle sistematik bir ilişki kurabileceğiniz profesyonel bir hizmet sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Nerelerde Kullanılır?


• İnternet sitelerinde
• Sosyal medya kanallarında
• Blog postlarında
• İnfografiklerde
• Online PR çalışmaları
• Online broşür ve katalogları
• Logo, font ve renk gibi marka değerlerinde
• Etkileşimli araçlarda
Dijital Pazarlama Teknikleri
İçerik Pazarlama Teknikleri
Dijital pazarlamada içerik pazarlama aslında markanızın için hikaye anlatımıdır. İyi bir hikaye, etkili bir içerik barındırırken, özgün, dinamik ve paylaşılabilir olmalıdır.
İçerik pazarlama birebir ilişkiniz bulunmayan farklı tüketici grupları için hikayenizi veya mesajınız için daha geniş kitlelere ulaşabilmenize büyük bir olanak sağlar.
Sosyal Medya Araçları
Sosyal medya, markanızı insanlaştırmak, eş zamanlı olarak hedef kitleyle iletişim kurmak için en iyi pazarlama araçlarından biri haline gelmiştir. Etkili ve güçlü dijital pazarlama stratejisi Facebook, Twitter, LinkedIn, Google, Pinterest ve Instagram olmak üzere pazarlama için uygun tüm sosyal medya mecralarını içerir. Bu araçların her birinin etki alanı ve amacı farklıdır. Bundan dolayı pazarlamada sosyal medya hayati önem taşır.
Mobil Araçlar
Akıllı telefon, tablet vb. gibi çeşitli mobil formatlı araçlar için tasarlanmış web sitenizin olması işletmeniz için rekabet ortamını sağlar. Hedef kitlenin istek ve davranışlarının ne anlama geldiğini anlamak, gerekli olanı en üst düzeye çıkarmak için hedef oluşmayı sağlayan hareketli pazarlama tekniği size olanaklar sağlar.
Site İçi Kampanya
Kullanıcıları tetikleyen ve harekete geçirip alışveriş yapmasını sağlayan kampanya ve promosyonlar iyi bir dijital pazarlama tekniğidir. Siteniz aracılığıyla hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize sunacağınız kampanyalarla satışınızı arttırabilir müşteri ziyaretlerini kara dönüştürebilirsiniz.
TEKLİF AL