parallax background

Web Tabanlı Yazılım


HTML / CSS / Javascript / Asp.net alanında uzman yazılımcı kadromuz sayesinde tüm projeleriniz tamda istediğiniz gibi!
ÖzgülNET olarak özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış web tabanlı bir sistem tasarlayabilir ve yazabiliriz. Farklı bir fikriniz olabilir veya İşletmenizin iç işleyişi hakkında bir geliştirme talebiniz olabilir tamda burada devreye girip size özel bir yazılım yazabiliriz.

Web tabanlı yazılım, inovasyon fırtınasının içinden geminizi limana sağ salim ulaştırmanızı sağlayan kılavuzdur. Eskisine oranla daha az teknik bilgi gerektiren, daha rahat kişiselleştirilen ve Bulut sistemi ile de her yerden erişilmesi gibi avantajlarını da saymamak olmaz. Faaliyet alanınıza göre CRM, CMS, ERP, MRP, ARP veya hepsi ya da birkaçı birden kullanılabilir. Hepsinin size kazandırdığı şeyler ise neredeyse aynıdır: zaman, verimlilik, müşteri memnuniyeti ve bunların neticesinde karlılık.
5 Maddede Web Tabanlı Yazılımın Faydaları
İster bir e-ticaret mağaza sahibi olun, ister çok şubeli bir hizmet işletmesi, hatta dağınık coğrafyaya yayılmış fabrikalar bütününden oluşan bir kurum sahibi olun, web tabanlı yazılımların kurumunuz için mutlaka bir faydası olacaktır. Sizin için derlediğimiz 5 maddeyi incelemeniz faydalı olacaktır.

• Merkezi yönetim faydası: Tüm şubelerinizi, bayilerinizi, stoklarınızı, tedarikçilerinizi ve müşterileriniz tek bir yerden yönetme, raporlama ve analiz imkanı sunar.

• Ucuz teknoloji faydası: Web tabanlı yazılımlara, web tarayıcısı bulunan hemen her cihazdan erişim sağlanabilir, herhangi bir kurulum ihtiyacı olmaz ve dolayısıyla güncelleme gibi durumlar kabus olmaktan çıkar.

• Ucuz iş gücü faydası: Bu tür yazılımlar kullanıcı dostu olduğu gibi öğrenmesi kolay, veri girişi kişiselleştirilmiş olduğu için karmaşadan uzak ve bu konuda kalifiye personel ihtiyacı gerektirmez.

• Donanım faydası: Web tabanlı yazılımlar kullandığınız bilgisayara uyum sağlar veya cihazınızda bulunan kamera gibi donanımları doğrudan desteklediği için her hangi bir marka model donanım kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

• Zaman faydası: web tabanlı yazılımların en önemli faydası kuşkusuz yarattığı zamandır. Kolay erişim ve raporlama özellikleri sayesinde verimliliği üst düzeye çıkarır ve muazzam bir zaman boşluğu yaratır.
duman
TEKLİF AL